• Meisjes D 2 (D 2)

  • Technische staf

    NaamFunctie
    Dongen, Mirjam vanTeammanager
    Dongen, Mirjam vanTrainer
    Ginneken, Freddie vanTeammanager
    Ginneken, Freddie vanTrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Maandag17:45 - 18:45 uur Amerhal - kleine zaal
    Donderdag 18:00 - 19:00 uur Amerhal - grote zaal
  • Team indeling

    NaamRol
    Ginneken, Marit vanSpelend teamlid
    Ginneken, Tess vanSpelend teamlid
    Kupper, BrennaSpelend teamlid
    Meel, Rinske vanSpelend teamlid
    Oosterhout, Romee vanSpelend teamlid
    Weterings, BrittSpelend teamlid

    Er zijn 3 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    08-11-2020 AFGELASTD 2 (zaal) (g) - RED-RAG/Tachos D3 (g)Amerhal
    15-11-2020Zephyr D2 (g) - D 2 (zaal) (g)De Dioscuren
    22-11-2020D 2 (zaal) (g) - Blauw Wit D2# (g)Amerhal
    28-11-2020HV Bommelerwaard D1# (g) - D 2 (zaal) (g)De Ring
    13-12-2020Dongen D2 (g) - D 2 (zaal) (g)De Salamander
    20-12-2020D 2 (zaal) (g) - Elshout D2 (g)Amerhal
    10-01-2021D 2 (zaal) (g) - White Demons D2 (g)Amerhal
    24-01-2021D 2 (zaal) (g) - RED-RAG/Tachos D2# (g)Amerhal
    30-01-2021H.C.B. '92 D1# (g) - D 2 (zaal) (g)Pius X
    07-02-2021D 2 (zaal) (g) - Avanti D3 (g)Amerhal
    21-02-2021RED-RAG/Tachos D3 (g) - D 2 (zaal) (g)De Zeine
    28-02-2021D 2 (zaal) (g) - Zephyr D2 (g)Amerhal
    07-03-2021Blauw Wit D2# (g) - D 2 (zaal) (g)De Schutskamp
    13-03-2021D 2 (zaal) (g) - HV Bommelerwaard D1# (g)Amerhal
    20-03-2021Elshout D2 (g) - D 2 (zaal) (g)Dillenburcht
    28-03-2021D 2 (zaal) (g) - Dongen D2 (g)Amerhal
  • Poulestanden H.V.M. D2# (3530 D-Jeugd)

    PositieTeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenDoelsaldoPunten
    1RED-RAG/Tachos D33300466
    2H.C.B. '92 D1#3300346
    3RED-RAG/Tachos D2#3300246
    4Avanti D33201204
    5Dongen D23201104
    6D 2 (zaal)210192
    7Blauw Wit D2#3102-202
    8White Demons D22002-260
    9Elshout D22002-300
    10HV Bommelerwaard D1#3003-290
    11Zephyr D23003-380
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    08-11-2020D 2 (zaal) (g) - RED-RAG/Tachos D3 (g)
    31-10-2020Avanti D3 (g) - D 2 (zaal) (g)
    25-10-2020D 2 (zaal) (g) - H.C.B. '92 D1# (g)
    11-10-2020RED-RAG/Tachos D2# (g) - D 2 (zaal) (g)16 - 14
    26-09-2020White Demons D2 (g) - D 2 (zaal) (g)4 - 15
    29-03-2020D 2 (zaal) (g) - O.H.C. '01 D2 (g)
    21-03-2020Roef D1 (g) - D 2 (zaal) (g)
    07-03-2020D 2 (zaal) (g) - Avanti D3 (g)17 - 10
    15-02-2020H.M.C. Raamsdonksveer D2# (g) - D 2 (zaal) (g)16 - 11
    08-02-2020DOS'80/Olympia'89 D2 (g) - D 2 (zaal) (g)14 - 12
    02-02-2020D 2 (zaal) (g) - H.C.B. '92 D1# (g)3 - 9
    26-01-2020Dongen D2 (g) - D 2 (zaal) (g)8 - 16