• Meisjes D 2 (D 2)

  • Technische staf

    NaamRolFunctie
    Dongen, Mirjam vanOverige stafTeammanager
    Flipsen, AdrieLokale stafTrainer
    Ginneken, Freddie vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Maandag18:00 - 19:00 uur Amerhal - grote zaal
    Donderdag 17:30 - 18:30 uur Amerhal - grote zaal
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdSpelend teamlid
    AfgeschermdSpelend teamlid
    AfgeschermdSpelend teamlid
    Ginneken, Marit vanSpelend teamlid
    Ginneken, Tess vanSpelend teamlid
    Karremans, ElnaSpelend teamlid
    Kupper, BrennaSpelend teamlid
    Meel, Rinske vanSpelend teamlid
    Oosterhout, Romee vanSpelend teamlid
    Peuter, Amy deSpelend teamlid
    Weterings, BrittSpelend teamlid
  • Competitie programma

    DatumTeamWedstrijdAccommodatieDetails
    07-03-2020D 2 (zaal) (g)D 2 (zaal) (g) - Avanti D3 (g)Amerhal
    22-03-2020D 2 (zaal) (g)Roef D1# (g) - D 2 (zaal) (g)Stokeind
    29-03-2020D 2 (zaal) (g)D 2 (zaal) (g) - O.H.C. '01 D2 (g)Amerhal
  • Poulestanden H.V.M. D2 (3530 D-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1White Demons D315141014129
    2R.H.V. D11511138023
    3Elshout D21510146821
    4O.H.C. '01 D215816-217
    5DOS'80/Olympia'89 D216817-1617
    6D 2 (zaal)166010-2312
    7Roef D1#15519-1211
    8H.C.B. '92 D175022210
    9Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer D2154011-888
    10Dongen D2#164012-558
    11Avanti D3152013-1154
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdAccommodatieUitslagDetails
    15-02-2020Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer D2 (g) - D 2 (zaal) (g)Dongemond16 - 11
    08-02-2020DOS'80/Olympia'89 D2 (g) - D 2 (zaal) (g)'t Vijfeiken14 - 12
    02-02-2020D 2 (zaal) (g) - H.C.B. '92 D1 (g)Amerhal3 - 9
    26-01-2020Dongen D2# (g) - D 2 (zaal) (g)De Salamander8 - 16
    19-01-2020D 2 (zaal) (g) - Elshout D2 (g)Amerhal15 - 10
    12-01-2020D 2 (zaal) (g) - R.H.V. D1 (g)Amerhal11 - 21
    05-01-2020White Demons D3 (g) - D 2 (zaal) (g)'t Ruiven26 - 8
    08-12-2019O.H.C. '01 D2 (g) - D 2 (zaal) (g)Oosterheide15 - 12
    01-12-2019D 2 (zaal) (g) - Roef D1# (g)Amerhal16 - 14
    23-11-2019Avanti D3 (g) - D 2 (zaal) (g)Dillenburcht11 - 18
    17-11-2019D 2 (zaal) (g) - Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer D2 (g)Amerhal10 - 11
    10-11-2019D 2 (zaal) (g) - DOS'80/Olympia'89 D2 (g)Amerhal14 - 5
    27-10-2019D 2 (zaal) (g) - Dongen D2# (g)Amerhal14 - 8
    12-10-2019Elshout D2 (g) - D 2 (zaal) (g)Dillenburcht20 - 17
    06-10-2019R.H.V. D1 (g) - D 2 (zaal) (g)Den Butter Sportcomplex22 - 12
    29-09-2019D 2 (zaal) (g) - White Demons D3 (g)Amerhal13 - 15