• Meisjes D 2 (D 2)

  • Technische staf

    NaamFunctie
    Dongen, Mirjam vanTeammanager
    Dongen, Mirjam vanTrainer
    Ginneken, Freddie vanTeammanager
    Ginneken, Freddie vanTrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Maandag18:00 - 19:00 uur Amerhal - grote zaal
    Donderdag 17:30 - 18:30 uur Amerhal - grote zaal
  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdSpelend teamlid
    AfgeschermdSpelend teamlid
    AfgeschermdSpelend teamlid
    Ginneken, Marit vanSpelend teamlid
    Ginneken, Tess vanSpelend teamlid
    Karremans, ElnaSpelend teamlid
    Kupper, BrennaSpelend teamlid
    Meel, Rinske vanSpelend teamlid
    Oosterhout, Romee vanSpelend teamlid
    Weterings, BrittSpelend teamlid
  • Competitie Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden H.V.M. D2# (3530 D-Jeugd)

    PositieTeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenDoelsaldoPunten
    1Avanti D3000000
    2Blauw Wit D2#000000
    3HV Bommelerwaard D1000000
    4Dongen D2000000
    5Elshout D2000000
    6GHV D2000000
    7H.C.B. '92 D1#000000
    8D 2 (zaal)000000
    9RED-RAG/Tachos D3000000
    10RED-RAG/Tachos D2#000000
    11White Demons D2000000
    12Zephyr D2000000
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    29-03-2020D 2 (zaal) (g) - O.H.C. '01 D2 (g)
    21-03-2020Roef D1 (g) - D 2 (zaal) (g)
    07-03-2020D 2 (zaal) (g) - Avanti D3 (g)17 - 10
    15-02-2020Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer D2# (g) - D 2 (zaal) (g)16 - 11
    08-02-2020DOS'80/Olympia'89 D2 (g) - D 2 (zaal) (g)14 - 12
    02-02-2020D 2 (zaal) (g) - H.C.B. '92 D1# (g)3 - 9
    26-01-2020Dongen D2 (g) - D 2 (zaal) (g)8 - 16
    19-01-2020D 2 (zaal) (g) - Elshout D2 (g)15 - 10
    12-01-2020D 2 (zaal) (g) - R.H.V. D1# (g)11 - 21
    05-01-2020White Demons D3 (g) - D 2 (zaal) (g)26 - 8
    08-12-2019O.H.C. '01 D2 (g) - D 2 (zaal) (g)15 - 12
    01-12-2019D 2 (zaal) (g) - Roef D1 (g)16 - 14
    23-11-2019Avanti D3 (g) - D 2 (zaal) (g)11 - 18
    17-11-2019D 2 (zaal) (g) - Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer D2# (g)10 - 11
    10-11-2019D 2 (zaal) (g) - DOS'80/Olympia'89 D2 (g)14 - 5
    27-10-2019D 2 (zaal) (g) - Dongen D2 (g)14 - 8
    12-10-2019Elshout D2 (g) - D 2 (zaal) (g)20 - 17