• Meisjes D 2 (D 2)

  • Technische staf

    NaamRolFunctie
    Dongen, Mirjam vanOverige stafTeammanager
    Flipsen, AdrieLokale stafTrainer
    Ginneken, Freddie vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Maandag18:00 - 19:00 uur Amerhal - grote zaal
    Donderdag 17:30 - 18:30 uur Amerhal - grote zaal
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdSpelend teamlid
    AfgeschermdSpelend teamlid
    Commeren, BrittSpelend teamlid
    Ginneken, Marit vanSpelend teamlid
    Ginneken, Tess vanSpelend teamlid
    Karremans, ElnaSpelend teamlid
    Kupper, BrennaSpelend teamlid
    Meel, Rinske vanSpelend teamlid
    Oosterhout, Romee vanSpelend teamlid
    Peuter, Amy deSpelend teamlid
    Weterings, BrittSpelend teamlid
  • Competitie programma

    DatumTeamWedstrijdAccommodatieDetails
    23-11-2019D 2 (zaal) (g)Avanti D3 (g) - D 2 (zaal) (g)Dillenburcht
    01-12-2019D 2 (zaal) (g)D 2 (zaal) (g) - Roef D1# (g)Amerhal
    08-12-2019D 2 (zaal) (g)O.H.C. '01 D2 (g) - D 2 (zaal) (g)Oosterheide
    05-01-2020D 2 (zaal) (g)White Demons D3 (g) - D 2 (zaal) (g)'t Ruiven
    12-01-2020D 2 (zaal) (g)D 2 (zaal) (g) - R.H.V. D1 (g)Amerhal
    19-01-2020D 2 (zaal) (g)D 2 (zaal) (g) - Elshout D2 (g)Amerhal
    26-01-2020D 2 (zaal) (g)Dongen D2# (g) - D 2 (zaal) (g)De Salamander
    08-02-2020D 2 (zaal) (g)DOS'80/Olympia'89 D2 (g) - D 2 (zaal) (g)'t Vijfeiken
    15-02-2020D 2 (zaal) (g)Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer D2 (g) - D 2 (zaal) (g)Dongemond
    07-03-2020D 2 (zaal) (g)D 2 (zaal) (g) - Avanti D3 (g)Amerhal
    22-03-2020D 2 (zaal) (g)Roef D1# (g) - D 2 (zaal) (g)Stokeind
    29-03-2020D 2 (zaal) (g)D 2 (zaal) (g) - O.H.C. '01 D2 (g)Amerhal
  • Poulestanden H.V.M. D2 (3530 D-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1White Demons D366004112
    2R.H.V. D16402338
    3O.H.C. '01 D2640258
    4Elshout D25311277
    5Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer D25302-166
    6D 2 (zaal)6204-14
    7DOS'80/Olympia'89 D26204-354
    8Roef D1#5113-63
    9Avanti D35104-392
    10Dongen D2#6105-92
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdAccommodatieUitslagDetails
    17-11-2019D 2 (zaal) (g) - Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer D2 (g)Amerhal10 - 11
    10-11-2019D 2 (zaal) (g) - DOS'80/Olympia'89 D2 (g)Amerhal14 - 5
    27-10-2019D 2 (zaal) (g) - Dongen D2# (g)Amerhal14 - 8
    12-10-2019Elshout D2 (g) - D 2 (zaal) (g)Dillenburcht20 - 17
    06-10-2019R.H.V. D1 (g) - D 2 (zaal) (g)Den Butter Sportcomplex22 - 12
    29-09-2019D 2 (zaal) (g) - White Demons D3 (g)Amerhal13 - 15
    07-04-2019O.H.C. '01 D2 (g) - D 2 (zaal) (g)Oosterheide7 - 20
    24-03-2019D 2 (zaal) (g) - United Breda D2# (g)Amerhal24 - 8
    23-02-2019D 2 (zaal) (g) - Internos D2# (g)Amerhal19 - 14
    17-02-2019Heerle D3 (g) - D 2 (zaal) (g)De Omganck11 - 17