• Meisjes D 2 (D 2)

  • Technische staf

    NaamFunctie
    Dongen, Mirjam vanTeammanager
    Flipsen, AdrieTrainer
    Ginneken, Freddie vanTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Maandag18:00 - 19:00 uur Amerhal - grote zaal
    Donderdag 17:30 - 18:30 uur Amerhal - grote zaal
  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdSpelend teamlid
    AfgeschermdSpelend teamlid
    AfgeschermdSpelend teamlid
    Ginneken, Marit vanSpelend teamlid
    Ginneken, Tess vanSpelend teamlid
    Karremans, ElnaSpelend teamlid
    Kupper, BrennaSpelend teamlid
    Meel, Rinske vanSpelend teamlid
    Oosterhout, Romee vanSpelend teamlid
    Peuter, Amy deSpelend teamlid
    Weterings, BrittSpelend teamlid
  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10-05-2020 AFGELASTInternos D3 (g) - D 2 (veld) (g)Munnikenheide College (V)
    24-05-2020 AFGELASTD 2 (veld) (g) - Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer D3 (g)Amerhal (V)
    07-06-2020United Breda D3# (g) - D 2 (veld) (g)Paradijs (V)
    14-06-2020D 2 (veld) (g) - Dongen D3 (g)Amerhal (V)
  • Poulestanden H.V.M. D2 (1534 D-Jeugd najaar)

    PositieTeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenDoelsaldoPunten
    1R.H.V. D14400298
    2United Breda D3#4202164
    3O.H.C. '01 D2420214
    4D 2 (veld)4202-204
    5Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer D24004-260

    Poulestanden H.V.M. D2 (1536 D-Jeugd voorjaar)

    PositieTeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenDoelsaldoPunten
    1Dongen D3000000
    2Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer D3000000
    3D 2 (veld)000000
    4Internos D3000000
    5United Breda D3#000000
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24-05-2020D 2 (veld) (g) - Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer D3 (g)
    10-05-2020Internos D3 (g) - D 2 (veld) (g)
    15-09-2019Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer D2 (g) - D 2 (veld) (g)12 - 14
    14-09-2019D 2 (veld) (g) - R.H.V. D1 (g)10 - 27
    01-09-2019D 2 (veld) (g) - United Breda D3# (g)7 - 13
    25-08-2019O.H.C. '01 D2 (g) - D 2 (veld) (g)10 - 11