• Dames A 1 (associatieteam - HVM) (DA 1)

  • Dames A 1 speelt Jeugddivisie en die competitie overlapt het veldseizoen dus spelen ze alleen zaalcompetitie - dus werken niet alle widget goed

  • Technische staf

    NaamRolFunctie
    Akkermans, SilkeOverige stafTeammanager
    Akkermans, SilkeOverige stafAIS-contactpersoon
    Helvert, Patrick vanOverige stafTeammanager
    Ripzaad, DennisOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Maandag 19:00 - 20:30 uur Amerhal (Made) - grote zaal
    Woensdag 19:00 - 20:30 uur Amerhal (Made) - grote zaal
  • Team indeling

    Naam Rol Functie
    Alphen; Jasmijn van Spelend teamlid
    Coremans; Fleur Spelend teamlid
    Daamen; Daline Spelend teamlid
    Flipsen; Kristel Spelend teamlid
    Pieterse; Simone Spelend teamlid
    Potters; Maxine Spelend teamlid
    Smit; Merel Spelend teamlid
    Swenne; Chantal Spelend teamlid
    Vliet; Noa van Spelend teamlid
    Vorstenbosch; Merlijn Spelend teamlid
    Vuuren; Indy van Spelend teamlid
    Wijs; Kiki de Spelend teamlid
  • Competitie programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27-01-2019VENECO VELO DA1 (d) - DA 1 - als HVM/HMC (zaal) (d)Velohal
    09-02-2019DA 1 - als HVM/HMC (zaal) (d) - JuRo Unirek/VZV DA1 (d)Amerhal
    16-02-2019Cabooter Group/HandbaL Venlo DA1 (d) - DA 1 - als HVM/HMC (zaal) (d)Craneveld
    09-03-2019DA 1 - als HVM/HMC (zaal) (d) - HV Quintus DA1 (d)Amerhal
    17-03-2019S.V. Zeeburg DA1 (d) - DA 1 - als HVM/HMC (zaal) (d)Diemen
    07-04-2019DA 1 - als HVM/HMC (zaal) (d) - Z.A.P. DA1 (d)Amerhal
    14-04-2019Vlug en Lenig DA1 (d) - DA 1 - als HVM/HMC (zaal) (d)Glanerbrook
  • Poulestanden HVM/Goodflooring-HMC DA1 (3205 Dames A-Jeugd (L))

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1JuRo Unirek/VZV DA112111014323
    2HV Quintus DA113110217922
    3OTTO Work Force/VOC DA1128227318
    4Vlug en Lenig DA113823718
    5PCA/Kwiek DA1128044216
    6Westfriesland/SEW DA113616613
    7DA 1 - als HVM/HMC (zaal)13508-8410
    8Cabooter Group/HandbaL Venlo DA113409-508
    9Z.A.P. DA1133010-986
    10S.V. Zeeburg DA1121011-972
    11VENECO VELO DA1121011-1212
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19-01-2019DA 1 - als HVM/HMC (zaal) (d) - OTTO Work Force/VOC DA1 (d)18 - 26
    13-01-2019PCA/Kwiek DA1 (d) - DA 1 - als HVM/HMC (zaal) (d)32 - 16
    06-01-2019DA 1 - als HVM/HMC (zaal) (d) - Westfriesland/SEW DA1 (d)24 - 25
    22-12-2018DA 1 - als HVM/HMC (zaal) (d) - S.V. Zeeburg DA1 (d)17 - 16
    15-12-2018DA 1 - als HVM/HMC (zaal) (d) - Vlug en Lenig DA1 (d)26 - 22
    09-12-2018Z.A.P. DA1 (d) - DA 1 - als HVM/HMC (zaal) (d)24 - 25
    02-12-2018OTTO Work Force/VOC DA1 (d) - DA 1 - als HVM/HMC (zaal) (d)31 - 19
    25-11-2018HV Quintus DA1 (d) - DA 1 - als HVM/HMC (zaal) (d)39 - 12
    17-11-2018DA 1 - als HVM/HMC (zaal) (d) - Cabooter Group/HandbaL Venlo DA1 (d)28 - 23
    11-11-2018JuRo Unirek/VZV DA1 (d) - DA 1 - als HVM/HMC (zaal) (d)39 - 17
    27-10-2018DA 1 - als HVM/HMC (zaal) (d) - VENECO VELO DA1 (d)24 - 23
    06-10-2018DA 1 - als HVM/HMC (zaal) (d) - PCA/Kwiek DA1 (d)24 - 29
    30-09-2018Westfriesland/SEW DA1 (d) - DA 1 - als HVM/HMC (zaal) (d)31 - 26