• Dames A 1 (associatieteam - HVM) (DA 1)

  • Dames A 1 speelt Jeugddivisie en die competitie overlapt het veldseizoen dus spelen ze alleen zaalcompetitie - dus werken niet alle widget goed

  • Teamsponsors

    NaamWebsite
    Stucadoorsbedrijf Ron Broedershttp://www.broedersstucadoorsbedrijf.nl
    Bouwbedrijf Zwaluwe B.V.http://www.zwaluwebouw.nl
    Fortune Coffeehttp://https://www.fortune.nl/
    van Seeters schilderswerkenhttp://www.vanseeters.nl
  • Technische staf

    NaamRolFunctie
    Akkermans, SilkeOverige stafTeammanager
    Akkermans, SilkeOverige stafAIS-contactpersoon
    Helvert, Patrick vanOverige stafTeammanager
    Ripzaad, DennisOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Maandag 19:00 - 20:30 uur Amerhal (Made) - grote zaal
    Woensdag 19:00 - 20:30 uur Amerhal (Made) - grote zaal
  • Team indeling

    Naam Rol Functie
    Alphen; Jasmijn van Spelend teamlid
    Coremans; Fleur Spelend teamlid
    Daamen; Daline Spelend teamlid
    Flipsen; Kristel Spelend teamlid
    Pieterse; Simone Spelend teamlid
    Potters; Maxine Spelend teamlid
    Smit; Merel Spelend teamlid
    Swenne; Chantal Spelend teamlid
    Vliet; Noa van Spelend teamlid
    Vorstenbosch; Merlijn Spelend teamlid
    Vuuren; Indy van Spelend teamlid
    Wijs; Kiki de Spelend teamlid
  • Competitie programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27-10-2018HVM/Goodflooring-HMC DA1 (d) - VENECO VELO DA1 (d)Amerhal
    11-11-2018JuRo Unirek/VZV DA1 (d) - HVM/Goodflooring-HMC DA1 (d)Zijveld, 't
    17-11-2018HVM/Goodflooring-HMC DA1 (d) - Cabooter Group/HandbaL Venlo DA1 (d)Amerhal
    25-11-2018HV Quintus DA1 (d) - HVM/Goodflooring-HMC DA1 (d)Eekhout Hal
    02-12-2018OTTO Work Force/VOC DA1 (d) - HVM/Goodflooring-HMC DA1 (d)Elzenhagen
    09-12-2018Z.A.P. DA1 (d) - HVM/Goodflooring-HMC DA1 (d)Zwaluwenvlucht, de
    15-12-2018HVM/Goodflooring-HMC DA1 (d) - Vlug en Lenig DA1 (d)Amerhal
    22-12-2018HVM/Goodflooring-HMC DA1 (d) - S.V. Zeeburg DA1 (d)Amerhal
    06-01-2019HVM/Goodflooring-HMC DA1 (d) - Westfriesland/SEW DA1 (d)Amerhal
    13-01-2019PCA/Kwiek DA1 (d) - HVM/Goodflooring-HMC DA1 (d)Tijenraan Sporthal
    19-01-2019HVM/Goodflooring-HMC DA1 (d) - OTTO Work Force/VOC DA1 (d)Amerhal
    27-01-2019VENECO VELO DA1 (d) - HVM/Goodflooring-HMC DA1 (d)Velohal
    09-02-2019HVM/Goodflooring-HMC DA1 (d) - JuRo Unirek/VZV DA1 (d)Amerhal
    16-02-2019Cabooter Group/HandbaL Venlo DA1 (d) - HVM/Goodflooring-HMC DA1 (d)Craneveld
    09-03-2019HVM/Goodflooring-HMC DA1 (d) - HV Quintus DA1 (d)Amerhal
    17-03-2019S.V. Zeeburg DA1 (d) - HVM/Goodflooring-HMC DA1 (d)Diemen
    07-04-2019HVM/Goodflooring-HMC DA1 (d) - Z.A.P. DA1 (d)Amerhal
    14-04-2019Vlug en Lenig DA1 (d) - HVM/Goodflooring-HMC DA1 (d)Glanerbrook
  • Poulestanden HVM/Goodflooring-HMC DA1 (3205 Dames A-Jeugd (L))

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Vlug en Lenig DA1321075
    2PCA/Kwiek DA12200204
    3HV Quintus DA13201364
    4OTTO Work Force/VOC DA11100202
    5Westfriesland/SEW DA1110052
    6Cabooter Group/HandbaL Venlo DA1210152
    7Z.A.P. DA13102-142
    8JuRo Unirek/VZV DA1101001
    9DA 1 - als HVM/HMC (zaal)2002-100
    10S.V. Zeeburg DA12002-340
    11VENECO VELO DA12002-350
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    06-10-2018DA 1 - als HVM/HMC (zaal) (d) - PCA/Kwiek DA1 (d)24 - 29
    30-09-2018Westfriesland/SEW DA1 (d) - DA 1 - als HVM/HMC (zaal) (d)31 - 26
    07-04-2018PSV Handbal DA1 (d) - DA 1 - als HVM/HMC (zaal) (d)19 - 28