• Dames A 1 (associatieteam - HVM) (DA 1)

  • Momenteel geen associatieteam A-jeugd in wedstrijdsport onder HMC

  • Technische staf

    NaamFunctie
    Heijden - Meeuwissen, Annemarie van derTeammanager
    Zuidgeest, YvonneTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Maandag 19:00 - 20:30 uur Amerhal (Made) - grote zaal
    Woensdag 19:00 - 20:30 uur Amerhal (Made) - grote zaal
  • Team indeling

    Naam Rol
    Alphen; Jasmijn van Spelend teamlid
    Coremans; Fleur Spelend teamlid
    Daamen; Daline Spelend teamlid
    Flipsen; Kristel Spelend teamlid
    Pieterse; Simone Spelend teamlid
    Potters; Maxine Spelend teamlid
    Smit; Merel Spelend teamlid
    Swenne; Chantal Spelend teamlid
    Vliet; Noa van Spelend teamlid
    Vorstenbosch; Merlijn Spelend teamlid
    Vuuren; Indy van Spelend teamlid
    Wijs; Kiki de Spelend teamlid
  • Competitie Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden H.V.M. DMW1 (3910 Dames Midweekr)

    PositieTeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenDoelsaldoPunten
    1Avanti DMW27412189
    2Avanti DMW17412149
    3Mixed-Up DMW1740378
    4White Demons DMW 27403-28
    5United Breda/Orion R DMW18404198
    6Elshout DMW1831407
    7DMW 1 (zaal)7214-155
    8GHV DMW27205-414
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    22-01-2020GHV DMW2 (d) - DMW 1 (zaal) (d)5 - 8
    15-01-2020DMW 1 (zaal) (d) - Avanti DMW1 (d)8 - 6
    11-12-2019DMW 1 (zaal) (d) - Elshout DMW1 (d)8 - 8
    21-11-2019Avanti DMW2 (d) - DMW 1 (zaal) (d)9 - 5
    06-11-2019DMW 1 (zaal) (d) - United Breda/Orion R DMW1 (d)12 - 20
    21-10-2019White Demons DMW 2 (d) - DMW 1 (zaal) (d)11 - 6
    18-09-2019DMW 1 (zaal) (d) - Mixed-Up DMW1 (d)6 - 9