• Dames A 1 (DA 1)

  • Technische staf

    NaamFunctie
    Bogaers, MartijnTrainer
    Segers, FrancoiseTeammanager
    Slomp, EdwinTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Maandag 19:00 - 20:30 uur Amerhal (Made) - grote zaal
    Woensdag 19:00 - 20:30 uur Amerhal (Made) - grote zaal
  • Team indeling

    NaamRol
    Brenders, VeraSpelend teamlid
    Elshout, Floortje van denSpelend teamlid
    Francken, SamSpelend teamlid
    Nuijten, TessSpelend teamlid
    Oosterhout, Sanne vanSpelend teamlid
    Pals, MauraSpelend teamlid
    Segers, MerijnSpelend teamlid
    Slomp, LisaSpelend teamlid
    Smits, SanneSpelend teamlid
    Stoop, LunaSpelend teamlid

    Er zijn 0 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    01-11-2020 AFGELASTM.H.V. '81 DA1 (d) - DA 1 (zaal) (d)De Looierij
    08-11-2020 AFGELASTDA 1 (zaal) (d) - Apollo DA1# (d)Amerhal
    22-11-2020DA 1 (zaal) (d) - Tremeg DA1 (d)Amerhal
    29-11-2020handbalshop.nl/Witte Ster DA1 (d) - DA 1 (zaal) (d)Waspik
    13-12-2020Blauw Wit DA1# (d) - DA 1 (zaal) (d)De Schutskamp
    20-12-2020DA 1 (zaal) (d) - EOC/Delta Sport DA1 (d)Amerhal
    10-01-2021DA 1 (zaal) (d) - Dynamico DA1 (d)Amerhal
    17-01-2021H.M.C. Raamsdonksveer DA2# (d) - DA 1 (zaal) (d)Dongemond
    24-01-2021DA 1 (zaal) (d) - R.H.V. DA1 (d)Amerhal
    31-01-2021Swift DA1 (d) - DA 1 (zaal) (d)VEKA hal
    07-02-2021DA 1 (zaal) (d) - M.H.V. '81 DA1 (d)Amerhal
    21-02-2021Apollo DA1# (d) - DA 1 (zaal) (d)De Landing
    07-03-2021Tremeg DA1 (d) - DA 1 (zaal) (d)Molenbroek
    14-03-2021DA 1 (zaal) (d) - handbalshop.nl/Witte Ster DA1 (d)Amerhal
    21-03-2021EOC/Delta Sport DA1 (d) - DA 1 (zaal) (d)De Sprong
    28-03-2021DA 1 (zaal) (d) - Blauw Wit DA1# (d)Amerhal
  • Poulestanden H.V.M. DA1 (3210 Dames A-Jeugd)

    PositieTeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenDoelsaldoPunten
    1Dynamico DA13300146
    2Swift DA13300106
    3Apollo DA1#2200154
    4DA 1 (zaal)3201204
    5EOC/Delta Sport DA1320134
    6M.H.V. '81 DA1110072
    7handbalshop.nl/Witte Ster DA1210122
    8Blauw Wit DA1#2002-50
    9H.M.C. Raamsdonksveer DA2#3003-140
    10Tremeg DA13003-250
    11R.H.V. DA13003-270
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    08-11-2020DA 1 (zaal) (d) - Apollo DA1# (d)
    01-11-2020M.H.V. '81 DA1 (d) - DA 1 (zaal) (d)
    25-10-2020DA 1 (zaal) (d) - Swift DA1 (d)
    11-10-2020R.H.V. DA1 (d) - DA 1 (zaal) (d)8 - 26
    04-10-2020DA 1 (zaal) (d) - H.M.C. Raamsdonksveer DA2# (d)19 - 12
    27-09-2020Dynamico DA1 (d) - DA 1 (zaal) (d)22 - 17