• Dames B 3 (DB 3)

  • Teamsponsors

    NaamWebsite
    APK Service Henk Tromp
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdLokale stafTrainer
    Bogaers, MartijnLokale stafTrainer
    Thijssen, ShirleyOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Maandag 18:30 - 20:00 uur Parkzicht (Raamsdonksveer)
    Woensdag 19:00 - 20:30 uur Amerhal - grote zaal
  • Team Indeling

    Naam Rol Functie
    Brenders; Vera Spelend teamlid
    Broeders; Bobbie Spelend teamlid
    Francken; Sam Spelend teamlid
    Keulemans; Katy Spelend teamlid
    Made; Pleun van der Spelend teamlid
    Oosterhout; Sanne van Spelend teamlid
    Ridderhof; Sammy Spelend teamlid
    Schipperen; Lieke Spelend teamlid
    Slomp; Lisa Spelend teamlid
    Smits; Sanne Spelend teamlid
    Strien; Britte van Spelend teamlid
  • Competitie programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29-09-2019DS 1 (zaal) (d) - Novitas DS1 (d)Amerhal
    06-10-2019R.H.V. DS2 (d) - DS 1 (zaal) (d)Den Butter Sportcomplex
    27-10-2019DS 1 (zaal) (d) - HC Zeeland DS2 (d)Amerhal
    03-11-2019Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DS3 (d) - DS 1 (zaal) (d)Dongemond
    17-11-2019Mixed-Up DS2 (d) - DS 1 (zaal) (d)Driedorp
    01-12-2019United Breda/Orion R DS3 (d) - DS 1 (zaal) (d)Haagse Beemden
    08-12-2019DS 1 (zaal) (d) - Blauw Wit DS2 (d)Amerhal
    15-12-2019Heerle DS3 (d) - DS 1 (zaal) (d)De Omganck
    05-01-2020Novitas DS1 (d) - DS 1 (zaal) (d)Hontenisse hal
    12-01-2020DS 1 (zaal) (d) - R.H.V. DS2 (d)Amerhal
    26-01-2020HC Zeeland DS2 (d) - DS 1 (zaal) (d)Laco Sportcentrum Schouwen-Duiveland
    02-02-2020DS 1 (zaal) (d) - Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DS3 (d)Amerhal
    16-02-2020DS 1 (zaal) (d) - Mixed-Up DS2 (d)Amerhal
    22-03-2020DS 1 (zaal) (d) - United Breda/Orion R DS3 (d)Amerhal
    29-03-2020Blauw Wit DS2 (d) - DS 1 (zaal) (d)De Schutskamp
    04-04-2020DS 1 (zaal) (d) - Heerle DS3 (d)Amerhal
  • Poulestanden H.V.M. DS1 (3110 Dames Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blauw Wit DS200000000
    2HC Zeeland DS200000000
    3Heerle DS300000000
    4Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DS300000000
    5DS 1 (zaal)00000000
    6Mixed-Up DS200000000
    7Novitas DS100000000
    8R.H.V. DS200000000
    9United Breda/Orion R DS300000000
  • Uitslagen

    Geen informatie