• Technische staf

    NaamFunctie
    Bragt, Ron vanTeammanager
    Groot, Bianca deTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Maandag 18:00 - 19:00 uur Amerhal - grote zaal
    Woensdag 18:00 - 19:15 uur Amerhal - grote zaal
  • Team indeling

    NaamRol
    Bragt, Amelie vanSpelend teamlid
    Groot, Sanne deSpelend teamlid
    Lensvelt, GwenSpelend teamlid
    Mureau, AnoukSpelend teamlid
    Rombouts, MyrtheSpelend teamlid
    Schuller, SelinaSpelend teamlid
    Slomp, LiniekSpelend teamlid
    Smits, BrittSpelend teamlid
    Verhoeve, SuzetSpelend teamlid
    Vliet, Reza vanSpelend teamlid

    Er zijn 0 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    15-11-2020United Breda/Orion R DC2# (d) - DC 1 (zaal) (d)Haagse Beemden
    22-11-2020DC 1 (zaal) (d) - Dongen DC2# (d)Amerhal
    29-11-2020Heerle DC1# (d) - DC 1 (zaal) (d)De Omganck
    13-12-2020Internos DC1 (d) - DC 1 (zaal) (d)Munnikenheide College
    20-12-2020DC 1 (zaal) (d) - Elshout DC1 (d)Amerhal
    10-01-2021DC 1 (zaal) (d) - White Demons DC2 (d)Amerhal
    17-01-2021H.M.C. Raamsdonksveer DC3 (d) - DC 1 (zaal) (d)Dongemond
    31-01-2021R.H.V. DC2 (d) - DC 1 (zaal) (d)Den Butter Sportcomplex
    07-02-2021DC 1 (zaal) (d) - Avanti DC1 (d)Amerhal
    28-02-2021DC 1 (zaal) (d) - United Breda/Orion R DC2# (d)Amerhal
    07-03-2021Dongen DC2# (d) - DC 1 (zaal) (d)De Salamander
    14-03-2021DC 1 (zaal) (d) - Heerle DC1# (d)Amerhal
    20-03-2021Elshout DC1 (d) - DC 1 (zaal) (d)Dillenburcht
    28-03-2021DC 1 (zaal) (d) - Internos DC1 (d)Amerhal
  • Poulestanden H.V.M. DC1# (3410 Dames C-Jeugd)

    PositieTeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenDoelsaldoPunten
    1Avanti DC13300476
    2Elshout DC12200304
    3DC 1 (zaal)2200254
    4White Demons DC23201224
    5Heerle DC1#210132
    6R.H.V. DC23102-122
    7Internos DC11001-60
    8United Breda/Orion R DC2#1001-180
    9Dongen DC2#2002-370
    10H.M.C. Raamsdonksveer DC33003-540
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    31-10-2020Avanti DC1 (d) - DC 1 (zaal) (d)
    25-10-2020DC 1 (zaal) (d) - R.H.V. DC2 (d)
    04-10-2020DC 1 (zaal) (d) - H.M.C. Raamsdonksveer DC3 (d)29 - 9
    27-09-2020White Demons DC2 (d) - DC 1 (zaal) (d)8 - 13
    28-03-2020E.H.V. DC1 (d) - DC 1 (zaal) (d)
    21-03-2020DC 1 (zaal) (d) - Cabooter Group/HandbaL Venlo DC1 (d)
    07-03-2020Vlug en Lenig DC1 (d) - DC 1 (zaal) (d)45 - 21
    16-02-2020RED-RAG/Tachos DC1 (d) - DC 1 (zaal) (d)33 - 16
    08-02-2020DC 1 (zaal) (d) - Bevo HC DC1 (d)16 - 16