• Dames C 2 (associatieteam - HMC) (DC 2)

  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Technische staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdLokale stafTeambegeleider
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Maandag 18:00 - 19:30 uur Amerhal (Made) - grote zaal
    Donderdag 19:00 - 20:30 uur Dongemond (Raamsdonksveer)
  • Team indeling

    Naam Rol Functie
    Biggelaar; Madelief van den Spelend teamlid
    Broek; Fleur van den Spelend teamlid
    Dongen; Sanne Spelend teamlid
    Es; Dylana van Spelend teamlid
    Kemp; Fenna Spelend teamlid
    Lammertse; Roos Spelend teamlid
    Peters; Sophie Spelend teamlid
    Rijpert; Jasmijn Spelend teamlid
    Tonnaer; Noa Spelend teamlid
  • Programma

    Datum Wedstrijd Accomodatie
    15-12-2018 Helios '72 DC1 - DC 2 (zaal) De Stigt
    06-01-2019 Acritas DC1 - DC 2 (zaal) 't Zand
    12-01-2019 DC 2 (zaal) - Elshout DC1 Dongemond
    20-01-2019 Groesbeeks Glorie DC1 - DC 2 (zaal) Heuvelland
    02-02-2019 Bergeijk DC1 - DC 2 (zaal) De Drie Eiken
    09-02-2019 DC 2 (zaal) - PSV Handbal DC1 Amerhal
    17-02-2019 DC 2 (zaal) - Swift DC1 Amerhal
    23-02-2019 Habo '95 DC1 - DC 2 (zaal) De Burcht
    24-03-2019 The Flyers DC1# - DC 2 (zaal) Arcus Sportcentrum
    07-04-2019 DC 2 (zaal) - Helios '72 DC1 Dongemond
  • Poule standen Dames C2

    Positie Team GS GW GL VL Doelsaldo PT
    1 Groesbeeks Glorie DC1 8 7 0 1 143 14
    2 DC 2 (zaal) 8 7 0 1 60 14
    3 Swift DC1 8 6 0 2 23 12
    4 PSV Handbal DC1 8 5 0 3 69 10
    5 The Flyers DC1# 8 5 0 3 28 10
    6 Acritas DC1 8 5 0 3 25 10
    7 Bergeijk DC1 8 3 0 5 -19 6
    8 Helios '72 DC1 8 2 0 6 -74 4
    9 Elshout DC1 9 1 0 8 -63 2
    10 Habo '95 DC1 9 0 0 9 -192 0
  • Uitslagen

    Datum Wedstrijd Accomodatie
    Datum Wedstrijd Uitslag
    08-12-2018 DC 2 (zaal) - The Flyers DC1# 25 - 17
    25-11-2018 DC 2 (zaal) - Habo '95 DC1 37 - 6
    17-11-2018 Swift DC1 - DC 2 (zaal) 13 - 16
    10-11-2018 PSV Handbal DC1 - DC 2 (zaal) 16 - 22
    03-11-2018 DC 2 (zaal) - Bergeijk DC1 20 - 15
    14-10-2018 DC 2 (zaal) - Groesbeeks Glorie DC1 6 - 29
    06-10-2018 Elshout DC1 - DC 2 (zaal) 10 - 28
    29-09-2018 DC 2 (zaal) - Acritas DC1 19 - 7