• Dames C 2 (DC 2)

  • Teamsponsors

    NaamWebsite
    Aspergekwekerij Brenders
  • Technische staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdLokale stafTeambegeleider
    Bogaers, MartijnLokale stafTrainer
    Bragt, Ron vanLokale stafTrainer
    Vuuren, Tinie vanLokale stafTrainer
    Zundert, Barrie vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Maandag 18:00 - 19:30 uur Amerhal - grote zaal
    Woensdag 18:00 - 19:00 uur Amerhal - grote zaal
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Biggelaar, Madelief van denSpelend teamlid
    Broek, Fleur van denSpelend teamlid
    Dongen, Sanne vanSpelend teamlid
    Duijst, BenteSpelend teamlid
    Groesen, Nikkie vanSpelend teamlid
    Hulten, Minke vanSpelend teamlid
    Oostrom, LunaSpelend teamlid
    Pals, ElinSpelend teamlid
    Rijthoven, Tara vanSpelend teamlid
    Robijn, TirzaSpelend teamlid
    Zundert, Nikki vanSpelend teamlid
  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27-10-2019DC 2 (zaal) (d) - Heerle DC1 (d)Amerhal
    03-11-2019DC 2 (zaal) (d) - Novitas DC1# (d)Driedorp
    17-11-2019DC 2 (zaal) (d) - Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DC1 (d)Amerhal
    24-11-2019DC 2 (zaal) (d) - E.O.C. DC1# (d)Amerhal
    01-12-2019United Breda DC1 (d) - DC 2 (zaal) (d)Haagse Beemden
    08-12-2019DC 2 (zaal) (d) - Mixed-Up DC1 (d)Amerhal
    15-12-2019Heerle DC1 (d) - DC 2 (zaal) (d)De Omganck
    05-01-2020Novitas DC1# (d) - DC 2 (zaal) (d)Hontenisse hal
    19-01-2020Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DC1 (d) - DC 2 (zaal) (d)Dongemond
    26-01-2020E.O.C. DC1# (d) - DC 2 (zaal) (d)Baskensburg
    02-02-2020DC 2 (zaal) (d) - United Breda DC1 (d)Amerhal
    08-02-2020Mixed-Up DC1 (d) - DC 2 (zaal) (d)Driedorp
    16-02-2020DC 2 (zaal) (d) - Heerle DC1 (d)Amerhal
    07-03-2020DC 2 (zaal) (d) - Novitas DC1# (d)Amerhal
    29-03-2020DC 2 (zaal) (d) - Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DC1 (d)Amerhal
  • Poulestanden H.V.M. DC2 (3410 Dames C-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DC 2 (zaal)33005523326
    2Novitas DC1#33005942176
    3United Breda DC121014025152
    4Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DC12101353412
    5Mixed-Up DC131024155-142
    6E.O.C. DC1#20021935-160
    7Heerle DC130033873-350
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 okt.Mixed-Up DC1 (d) - DC 2 (zaal) (d)6 - 21
    5 okt.DC 2 (zaal) (d) - United Breda DC1 (d)21 - 12