• DC 3 - als HVM/HMC (zaal)

  • Teamsponsors

    NaamWebsite
    Aspergekwekerij Brenders
  • Technische staf

    NaamRolFunctie
    Broeders, HenkOverige stafTeammanager
    Broeders, HenkLokale stafTrainer
    Broeders, HenkOverige stafTeammanager
    IJkema, CarolineOverige stafTeammanager
    Verhagen, PatriciaOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Maandag 18:30 - 20:00 uur Parkzicht (Raamsdonksveer)
    Donderdag 18:00 - 19:00 uur Amerhal (Made) - kleine zaal
  • Team indeling

    Naam Rol Functie
    Duijst; Bente Spelend teamlid
    Gons; Dewi Spelend teamlid
    Kaam; Megan van Spelend teamlid
    Kostense; Robin Spelend teamlid
    Licher; Nikkie Spelend teamlid
    Lieshout; Minke van Spelend teamlid
    Rijthoven; Tara van Spelend teamlid
    Robijn; Tirza Spelend teamlid
    Schuijs; Carmen Spelend teamlid
    Segeren; Femke Spelend teamlid
    Stoop; Luna Spelend teamlid
  • Competitie programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25-11-2018E.O.C. DC1 (d) - DC 3 - als HVM/HMC (zaal) (d)De Sprong
    02-12-2018DC 3 - als HVM/HMC (zaal) (d) - Heerle DC2 (d)Amerhal
    09-12-2018Heerle DC1 (d) - DC 3 - als HVM/HMC (zaal) (d)De Omganck
    16-12-2018DC 3 - als HVM/HMC (zaal) (d) - United Breda/Orion R DC1 (d)Amerhal
    06-01-2019DC 3 - als HVM/HMC (zaal) (d) - White Demons DC1 (d)Dongemond
    12-01-2019Dongen DC1 (d) - DC 3 - als HVM/HMC (zaal) (d)De Salamander
    20-01-2019DC 3 - als HVM/HMC (zaal) (d) - Novitas DC1# (d)Dongemond
    27-01-2019O.H.C. '01 DC1# (d) - DC 3 - als HVM/HMC (zaal) (d)Oosterheide
    02-02-2019DC 3 - als HVM/HMC (zaal) (d) - handbalshop.nl/Witte Ster DC1 (d)Dongemond
    17-02-2019DC 3 - als HVM/HMC (zaal) (d) - G.H.V. DC1# (d)Amerhal
    23-02-2019DC 3 - als HVM/HMC (zaal) (d) - E.O.C. DC1 (d)Amerhal
    17-03-2019Heerle DC2 (d) - DC 3 - als HVM/HMC (zaal) (d)De Omganck
    24-03-2019DC 3 - als HVM/HMC (zaal) (d) - Heerle DC1 (d)Amerhal
    07-04-2019United Breda/Orion R DC1 (d) - DC 3 - als HVM/HMC (zaal) (d)Haagse Beemden
  • Poulestanden HVM/Goodflooring-HMC DC3 (3410 Dames C-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Heerle DC1770011214
    2White Demons DC17412249
    3Dongen DC1640248
    4United Breda/Orion R DC16402-108
    5Novitas DC1#7403108
    6O.H.C. '01 DC1#631207
    7DC 3 - als HVM/HMC (zaal)6222-16
    8handbalshop.nl/Witte Ster DC17214-155
    9E.O.C. DC16114-43
    10G.H.V. DC1#6105-142
    11Heerle DC26006-1060
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17-11-2018G.H.V. DC1# (d) - DC 3 - als HVM/HMC (zaal) (d)13 - 15
    04-11-2018handbalshop.nl/Witte Ster DC1 (d) - DC 3 - als HVM/HMC (zaal) (d)10 - 15
    28-10-2018DC 3 - als HVM/HMC (zaal) (d) - O.H.C. '01 DC1# (d)14 - 14
    14-10-2018Novitas DC1# (d) - DC 3 - als HVM/HMC (zaal) (d)12 - 5
    07-10-2018DC 3 - als HVM/HMC (zaal) (d) - Dongen DC1 (d)14 - 15
    29-09-2018White Demons DC1 (d) - DC 3 - als HVM/HMC (zaal) (d)13 - 13