• Dames C-divisie (associatieteam met HMC)

  • Technische Staf

    naam functie
    Peter Kemp Coach
    Patricia Verhagen Teammanager
  • Trainingsschema

    DagTijdVeld
    Maandag 19:00 - 20:30 uur Amerhal
    Woensdag 18:30 - 20:00 uur Parkzicht
    Vrijdag 19:00 - 20:30 uur Sporthal Dongemond- kleine zaal
  • Team indeling

    naamrol
    Denise van Gestel Spelend teamlid
    Lotte Schouteten Spelend teamlid
    Jitte van Cauter Spelend teamlid
    Nienke Leijtens Spelend teamlid
    Indy Bakker Spelend teamlid
    Dylana van Es Spelend teamlid
    Julia Huigen Spelend teamlid
    Femke Broeders Spelend teamlid
    Sanne Buijnsters Spelend teamlid
    Fenna Kemp Spelend teamlid
    Sophie Peters Spelend teamlid
    Sterre Laros Spelend teamlid
    Amy de Peuter Spelend teamlid
  • Competitite Programma

    Datum Wedstrijd Accomodatie
    27-09-2020 11:00 uurVENECO/VELO DC1 - H.M.C. Raamsdonksveer/H.V.M. DC1Velohal
    04-10-2020 15:05 uurH.M.C. Raamsdonksveer/H.V.M. DC1 - Z.A.P. DC1Amerhal
    10-10-2020 17:20 uurOTTO Work Force/VOC Amsterdam DC1 - H.M.C. Raamsdonksveer/H.V.M. DC1Elzenhagen
    25-10-2020 12:10 uurH.M.C. Raamsdonksveer/H.V.M. DC1 - Westfriesland/SEW DC1Amerhal
    31-10-2020 17:45 uurLeidsche Rijn DC1 - H.M.C. Raamsdonksveer/H.V.M. DC1Sporthal Weide Wereld
    07-11-2020 15:35 uurHV Quintus DC1 - H.M.C. Raamsdonksveer/H.V.M. DC1Eekhout Hal
    14-11-2020 19:00 uurH.M.C. Raamsdonksveer/H.V.M. DC1 - JuRo Unirek/VZV DC1Amerhal
    22-11-2020 14:40 uurH.M.C. Raamsdonksveer/H.V.M. DC1 - VENECO/VELO DC1Amerhal
    29-11-2020 12:10 uurZ.A.P. DC1 - H.M.C. Raamsdonksveer/H.V.M. DC1de Zwaluwenvlucht
    06-12-2020 12:00 uurH.M.C. Raamsdonksveer/H.V.M. DC1 - OTTO Work Force/VOC Amsterdam DC1Dongemond
    12-12-2020 16:00 uurWestfriesland/SEW DC1 - H.M.C. Raamsdonksveer/H.V.M. DC1Westfrieslandhal/De Bloesem
    19-12-2020 17:35 uurOTTO Work Force/VOC Amsterdam DC1 - H.M.C. Raamsdonksveer/H.V.M. DC1Elzenhagen
    09-01-2021 18:30 uurH.M.C. Raamsdonksveer/H.V.M. DC1 - Leidsche Rijn DC1Dongemond
    17-01-2021 14:35 uurH.M.C. Raamsdonksveer/H.V.M. DC1 - HV Quintus DC1Dongemond
    24-01-2021 11:00 uurJuRo Unirek/VZV DC1 - H.M.C. Raamsdonksveer/H.V.M. DC1't Zijveld
    31-01-2021 11:10 uurVENECO/VELO DC1 - H.M.C. Raamsdonksveer/H.V.M. DC1Velohal
    06-02-2021 18:30 uurH.M.C. Raamsdonksveer/H.V.M. DC1 - Z.A.P. DC1Dongemond 
    28-02-2021 14:15 uurH.M.C. Raamsdonksveer/H.V.M. DC1 - Westfriesland/SEW DC1Amerhal
    06-03-2021 18:45 uurLeidsche Rijn DC1 - H.M.C. Raamsdonksveer/H.V.M. DC1Sporthal Weide Wereld
    14-03-2021 12:00 uurHV Quintus DC1 - H.M.C. Raamsdonksveer/H.V.M. DC1Eekhout Hal
    21-03-2021 15:05 uurH.M.C. Raamsdonksveer/H.V.M. DC1 - JuRo Unirek/VZV DC1Dongemond
  • Poulestanden H.M.C. DC1 (Divisie JD-West DC)

    PositieTeam GS GW GL VL Doelsaldo PT
    1Veneco/Velo DC1 0 0 0 0 0 0
    2Goodflooring HMC/HVM DC1 0 0 0 0 0 0
    3HV Quintus DC1 0 0 0 0 0 0
    4OTTO Work Force/VOC DC! 0 0 0 0 0 0
    5Westfriesland/SEW DC1 0 0 0 0 0 0
    6Leidsche Rijn DC1 0 0 0 0 0 0
    7Z.A.P. DC1 0 0 0 0 0 0
    8JuRo Unirek/VZV DC1 0 0 0 0 0 0
  • Uitslagen

    Datum Wedstrijd Uitslag
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.