• Dames Midweeks (DMW1)

  • Technische staf

    NaamFunctie
    Heijden - Meeuwissen, Annemarie van derTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Woensdag 20:30-22:00 uur Amerhal - grote zaal
  • Team indeling

    NaamRol
    Bellekom - Verbiest, WendySpelend teamlid
    Diepstraten-Kerremans, KittySpelend teamlid
    Dongen, Mirjam vanSpelend teamlid
    Flipsen, PatriciaSpelend teamlid
    Langenberg, DianaSpelend teamlid
    Rijcke, Annette deSpelend teamlid
    Theuns, KristelSpelend teamlid
    Verkooijen, ConnieSpelend teamlid
    Vervuren, SandraSpelend teamlid
    Wijs, Anne deSpelend teamlid

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    04-11-2020 AFGELASTDMW 1 (zaal) (d) - Avanti DMW2 (d)Amerhal
    18-11-2020DMW 1 (zaal) (d) - United Breda/Orion R DMW1 (d)Amerhal
    04-01-2021White Demons DMW 2 (d) - DMW 1 (zaal) (d)'t Ruiven
    20-01-2021DMW 1 (zaal) (d) - Mixed-Up DMW1 (d)Amerhal
    03-02-2021DMW 1 (zaal) (d) - H.M.C. Raamsdonksveer DMW1 (d)Amerhal
    11-03-2021Elshout DMW1 (d) - DMW 1 (zaal) (d)Den Donk Elshout
    24-03-2021DMW 1 (zaal) (d) - Avanti DMW1 (d)Amerhal
    08-04-2021GHV DMW2 (d) - DMW 1 (zaal) (d)naast De Wissel (V)
    22-04-2021Avanti DMW2 (d) - DMW 1 (zaal) (d)Dillenburcht
    14-05-2021United Breda/Orion R DMW1 (d) - DMW 1 (zaal) (d)Paradijs (V)
    02-06-2021DMW 1 (zaal) (d) - White Demons DMW 2 (d)Amerhal
    16-06-2021Mixed-Up DMW1 (d) - DMW 1 (zaal) (d)Sportpark Heesterbosch
  • Poulestanden H.V.M. DMW1 (3910 Dames Midweekr)

    PositieTeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenDoelsaldoPunten
    1Avanti DMW2211033
    2Mixed-Up DMW1110042
    3H.M.C. Raamsdonksveer DMW1110012
    4GHV DMW2210102
    5Avanti DMW12101-22
    6United Breda/Orion R DMW12101-32
    7White Demons DMW 2101001
    8DMW 1 (zaal)2011-11
    9Elshout DMW13012-21
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    04-11-2020DMW 1 (zaal) (d) - Avanti DMW2 (d)
    28-10-2020DMW 1 (zaal) (d) - GHV DMW2 (d)
    30-09-2020Avanti DMW1 (d) - DMW 1 (zaal) (d)
    23-09-2020DMW 1 (zaal) (d) - Elshout DMW1 (d)7 - 7
    08-09-2020H.M.C. Raamsdonksveer DMW1 (d) - DMW 1 (zaal) (d)8 - 7