• Dames Midweeks (DMW1)

  • Technische staf

    NaamRolFunctie
    Flipsen, AdrieLokale stafTrainer
    Heijden - Meeuwissen, Annemarie van derOverige stafTeammanager
    Zuidgeest, YvonneOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Woensdag 20:30-22:00 uur Amerhal - grote zaal
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Akkermans, JoyceSpelend teamlid
    Bellekom - Verbiest, WendySpelend teamlid
    Diepstraten-Kerremans, KittySpelend teamlid
    Dongen, Mirjam vanSpelend teamlid
    Flipsen, AdrieSpelend teamlid
    Flipsen, PatriciaSpelend teamlid
    Francken, IngridSpelend teamlid
    Jong, Ramona deSpelend teamlid
    Langenberg, DianaSpelend teamlid
    Rijcke, Annette deSpelend teamlid
    Theuns, KristelSpelend teamlid
    Verkooijen, ConnieSpelend teamlid
    Vervuren, SandraSpelend teamlid
    Wijs, Anne deSpelend teamlid
    Zuidgeest, YvonneSpelend teamlid
  • Competitie programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18-09-2019DMW 1 (zaal) (d) - Mixed-Up DMW1 (d)Amerhal
    21-10-2019White Demons DMW 2 (d) - DMW 1 (zaal) (d)'t Ruiven
    06-11-2019DMW 1 (zaal) (d) - United Breda/Orion R DMW1 (d)Amerhal
    21-11-2019Avanti DMW2 (d) - DMW 1 (zaal) (d)Dillenburcht
    11-12-2019DMW 1 (zaal) (d) - Elshout DMW1 (d)Amerhal
    15-01-2020DMW 1 (zaal) (d) - Avanti DMW1 (d)Amerhal
    22-01-2020GHV DMW2 (d) - DMW 1 (zaal) (d)De Wissel
    19-02-2020Mixed-Up DMW1 (d) - DMW 1 (zaal) (d)Driedorp
    04-03-2020DMW 1 (zaal) (d) - White Demons DMW 2 (d)Amerhal
    27-03-2020United Breda/Orion R DMW1 (d) - DMW 1 (zaal) (d)Haagse Beemden
    15-04-2020DMW 1 (zaal) (d) - Avanti DMW2 (d)Amerhal
    23-04-2020Elshout DMW1 (d) - DMW 1 (zaal) (d)Den Donk
    06-05-2020Avanti DMW1 (d) - DMW 1 (zaal) (d)Duinzicht/de Schakel
    03-06-2020DMW 1 (zaal) (d) - GHV DMW2 (d)Amerhal (V)
  • Poulestanden H.V.M. DMW1 (3910 Dames Midweekr)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Elshout DMW1110082
    2Avanti DMW1101001
    3Avanti DMW2101001
    4DMW 1 (zaal)000000
    5Mixed-Up DMW1000000
    6United Breda/Orion R DMW1000000
    7White Demons DMW 2000000
    8GHV DMW21001-80
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdAccommodatieUitslagDetails
    13-06-2019GHV DMW2 (d) - DMW 1 (zaal) (d)naast De Wissel (V)3 - 2
    05-06-2019DMW 1 (zaal) (d) - Avanti DMW1 (d)Amerhal (V)12 - 9
    15-05-2019Avanti DMW2 (d) - DMW 1 (zaal) (d)Duinzicht/de Schakel7 - 17
    18-04-2019GHV DMW1 (d) - DMW 1 (zaal) (d)naast De Wissel (V)6 - 5
    20-03-2019DMW 1 (zaal) (d) - White Demons DMW 2 (d)Amerhal (V)12 - 8
    13-03-2019Mixed-Up DMW1 (d) - DMW 1 (zaal) (d)Driedorp9 - 9
    30-01-2019DMW 1 (zaal) (d) - GHV DMW2 (d)Amerhal3 - 10
    16-01-2019DMW 1 (zaal) (d) - Avanti DMW2 (d)Amerhal6 - 9
    12-12-2018DMW 1 (zaal) (d) - GHV DMW1 (d)Amerhal4 - 13