• Dames Midweeks (DMW1)

  • Technische staf

    NaamRolFunctie
    Flipsen, AdrieLokale stafTrainer
    Heijden - Meeuwissen, Annemarie van derOverige stafTeammanager
    Zuidgeest, YvonneOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Woensdag 20:30-22:00 uur Amerhal - grote zaal
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bellekom - Verbiest, WendySpelend teamlid
    Diepstraten-Kerremans, KittySpelend teamlid
    Dongen, Mirjam vanSpelend teamlid
    Flipsen, AdrieSpelend teamlid
    Flipsen, PatriciaSpelend teamlid
    Francken, IngridSpelend teamlid
    Jong, Ramona deSpelend teamlid
    Langenberg, DianaSpelend teamlid
    Rijcke, Annette deSpelend teamlid
    Theuns, KristelSpelend teamlid
    Vervuren, SandraSpelend teamlid
    Wijs, Anne deSpelend teamlid
    Zuidgeest, YvonneSpelend teamlid
  • Competitie programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    04-03-2020DMW 1 (zaal) (d) - White Demons DMW 2 (d)Amerhal
    27-03-2020United Breda/Orion R DMW1 (d) - DMW 1 (zaal) (d)Haagse Beemden
    01-04-2020Mixed-Up DMW1 (d) - DMW 1 (zaal) (d)Driedorp
    15-04-2020DMW 1 (zaal) (d) - Avanti DMW2 (d)Amerhal
    23-04-2020Elshout DMW1 (d) - DMW 1 (zaal) (d)Den Donk Elshout
    06-05-2020Avanti DMW1 (d) - DMW 1 (zaal) (d)Duinzicht/de Schakel
    03-06-2020DMW 1 (zaal) (d) - GHV DMW2 (d)Amerhal (V)
  • Poulestanden H.V.M. DMW1 (3910 Dames Midweekr)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Avanti DMW27412189
    2Avanti DMW17412149
    3White Demons DMW 2640248
    4Mixed-Up DMW1740378
    5Elshout DMW1731347
    6United Breda/Orion R DMW17304136
    7DMW 1 (zaal)7214-155
    8GHV DMW26105-452
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdAccommodatieUitslagDetails
    22-01-2020GHV DMW2 (d) - DMW 1 (zaal) (d)De Wissel5 - 8
    15-01-2020DMW 1 (zaal) (d) - Avanti DMW1 (d)Amerhal8 - 6
    11-12-2019DMW 1 (zaal) (d) - Elshout DMW1 (d)Amerhal8 - 8
    21-11-2019Avanti DMW2 (d) - DMW 1 (zaal) (d)Dillenburcht9 - 5
    06-11-2019DMW 1 (zaal) (d) - United Breda/Orion R DMW1 (d)Amerhal12 - 20
    21-10-2019White Demons DMW 2 (d) - DMW 1 (zaal) (d)'t Ruiven11 - 6
    18-09-2019DMW 1 (zaal) (d) - Mixed-Up DMW1 (d)Amerhal6 - 9
    13-06-2019GHV DMW2 (d) - DMW 1 (zaal) (d)naast De Wissel (V)3 - 2
    05-06-2019DMW 1 (zaal) (d) - Avanti DMW1 (d)Amerhal (V)12 - 9
    15-05-2019Avanti DMW2 (d) - DMW 1 (zaal) (d)Duinzicht/de Schakel7 - 17