• Dames Senioren 1 (DS 1)

  • Technische staf

    NaamFunctie
    Thijssen, ShirleyTeammanager
    Thijssen, ShirleyTrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Woensdag20:30 - 22:00 uur Amerhal - grote zaal
  • Team indeling

    NaamRol
    Fessem, Xenia vanSpelend teamlid
    Gennip, Rachel vanSpelend teamlid
    Gils, Kim vanSpelend teamlid
    Kaam, Ilse vanSpelend teamlid
    Linden, Anoek van derSpelend teamlid
    Loeve, KayleighSpelend teamlid
    Maden, Steffi van derSpelend teamlid
    Pluijm - van Gennip, Nidia van derSpelend teamlid
    Wilthagen-Kamp, PatriciaSpelend teamlid

    Er zijn 0 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Competitie Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    01-11-2020 AFGELASTGHV DS2 (d) - DS 1 (zaal) (d)De Wissel
    08-11-2020 AFGELASTDS 1 (zaal) (d) - Groene Ster DS2 (d)Amerhal
    15-11-2020DS 1 (zaal) (d) - H.M.C. Raamsdonksveer DS3 (d)Amerhal
    22-11-2020DS 1 (zaal) (d) - Blauw Wit DS2 (d)Amerhal
    29-11-2020Novitas DS1 (d) - DS 1 (zaal) (d)Hontenisse hal
    13-12-2020R.H.V. DS2 (d) - DS 1 (zaal) (d)Den Butter Sportcomplex
    20-12-2020DS 1 (zaal) (d) - Elshout DS3 (d)Amerhal
    10-01-2021DS 1 (zaal) (d) - United Breda/Orion R DS3 (d)Amerhal
    17-01-2021Dongen DS3 (d) - DS 1 (zaal) (d)De Salamander
    24-01-2021DS 1 (zaal) (d) - handbalshop.nl/Witte Ster DS2 (d)Amerhal
    31-01-2021Heerle DS4 (d) - DS 1 (zaal) (d)De Omganck
    07-02-2021DS 1 (zaal) (d) - GHV DS2 (d)Amerhal
    21-02-2021Groene Ster DS2 (d) - DS 1 (zaal) (d)De Borgh
    28-02-2021H.M.C. Raamsdonksveer DS3 (d) - DS 1 (zaal) (d)Dongemond
    07-03-2021Blauw Wit DS2 (d) - DS 1 (zaal) (d)De Schutskamp
    14-03-2021DS 1 (zaal) (d) - Novitas DS1 (d)Amerhal
    20-03-2021Elshout DS3 (d) - DS 1 (zaal) (d)Dillenburcht
    28-03-2021DS 1 (zaal) (d) - R.H.V. DS2 (d)Amerhal
  • Poulestanden H.V.M. DS1 (3110 Dames Senioren)

    PositieTeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenDoelsaldoPunten
    1Dongen DS3330096
    2Blauw Wit DS22200164
    3H.M.C. Raamsdonksveer DS3320144
    4R.H.V. DS23111193
    5handbalshop.nl/Witte Ster DS2311143
    6Novitas DS1110032
    7GHV DS2110012
    8DS 1 (zaal)310242
    9Elshout DS32011-11
    10Groene Ster DS23012-121
    11Heerle DS41001-60
    12United Breda/Orion R DS33003-410
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    08-11-2020DS 1 (zaal) (d) - Groene Ster DS2 (d)
    01-11-2020GHV DS2 (d) - DS 1 (zaal) (d)
    25-10-2020DS 1 (zaal) (d) - Heerle DS4 (d)
    11-10-2020handbalshop.nl/Witte Ster DS2 (d) - DS 1 (zaal) (d)19 - 12
    04-10-2020DS 1 (zaal) (d) - Dongen DS3 (d)17 - 20
    27-09-2020United Breda/Orion R DS3 (d) - DS 1 (zaal) (d)15 - 29
    04-04-2020DS 1 (zaal) (d) - Heerle DS3 (d)
    29-03-2020Blauw Wit DS2 (d) - DS 1 (zaal) (d)
    22-03-2020DS 1 (zaal) (d) - United Breda/Orion R DS3 (d)
    16-02-2020DS 1 (zaal) (d) - Mixed-Up DS2 (d)17 - 14
    02-02-2020DS 1 (zaal) (d) - H.M.C. Raamsdonksveer DS4 (d)11 - 18
    26-01-2020Dongen DS4 (d) - DS 1 (zaal) (d)13 - 18