• Wedstrijdprogramma

  • Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamDatumScheidsrechter, TijdwaarnemerDetails
    04-03-2020 21:00H.V.M. DMW1 (d)White Demons DMW 2 (d)4 mrt.S (Steffi) van der Maden (Scheidsrechter), K. (Kayleigh) Loeve (Scheidsrechter)
    07-03-2020 12:50Vlug en Lenig DC1 (d)HVM/HMC Raamsdonksveer DC1 (d)7 mrt.S (Stan) Keulen (Scheidsrechter)
    07-03-2020 15:10H.V.M. D1 (g)O.H.C. '01 D1 (g)7 mrt.B. (Boaz) van Vliet (Scheidsrechter)
    07-03-2020 16:00H.V.M. D2 (g)Avanti D3 (g)7 mrt.C (Tinie) van Vuuren (Scheidsrechter)
    07-03-2020 16:50H.V.M. DC2 (d)Novitas DC1# (d)7 mrt.M (Mirjam) van Dongen (Scheidsrechter)
    08-03-2020 11:55Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer E2 (g)H.V.M. E1 (g)8 mrt.
    08-03-2020 12:15Bergeijk DB1 (d)H.V.M. DB1# (d)8 mrt.J (Juul) Sengers (Scheidsrechter), B (Britt) Aarts (Tijdwaarnemer)
    08-03-2020 12:20R.H.V. DC1 (d)H.V.M. DC3 (d)8 mrt.I. (Isabel) Seelt (Scheidsrechter), P. (Pleun) van Leijsen (Scheidsrechter)
    21-03-2020 18:30H.V.M. DC3 (d)Avanti DC1 (d)21 mrt.J.P.C.M. (Jan) Flipsen (Scheidsrechter)
    21-03-2020 19:35HVM/HMC Raamsdonksveer DC1 (d)Cabooter Group/HandbaL Venlo DC1 (d)21 mrt.J.P.C.M. (Jan) Flipsen (Tijdwaarnemer)
    22-03-2020 10:15H.V.M. E1 (g)Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer E3 (g)22 mrt.S (Steffi) van der Maden (Scheidsrechter), K. (Kayleigh) Loeve (Scheidsrechter)
    22-03-2020 11:15H.V.M. DB1# (d)Habo '95 DB1 (d)22 mrt.S (Steffi) van der Maden (Scheidsrechter), K. (Kayleigh) Loeve (Scheidsrechter)
    22-03-2020 12:10Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer D1# (g)H.V.M. D1 (g)22 mrt.
    22-03-2020 12:20H.V.M. DS1 (d)United Breda/Orion R DS3 (d)22 mrt.S (Steffi) van der Maden (Scheidsrechter)
    22-03-2020 12:40Roef D1# (g)H.V.M. D2 (g)22 mrt.
    27-03-2020 19:00United Breda/Orion R DMW1 (d)H.V.M. DMW1 (d)27 mrt.
    28-03-2020 10:10HCB'92/Zephyr DC1# (d)H.V.M. DC3 (d)28 mrt.
    28-03-2020 12:00E.H.V. DC1# (d)HVM/HMC Raamsdonksveer DC1 (d)28 mrt.C (Colinda) Hurks (Tijdwaarnemer)
    29-03-2020 10:00H.V.M. D1 (g)Blauw Wit D1# (g)29 mrt.S (Steffi) van der Maden (Scheidsrechter)
    29-03-2020 10:25RED-RAG/Tachos E2# (g)H.V.M. E1 (g)29 mrt.M (Marjolein) Dubois (Scheidsrechter)
    29-03-2020 10:50H.V.M. DC2 (d)Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DC1 (d)29 mrt.J.P.C.M. (Jan) Flipsen (Scheidsrechter)
    29-03-2020 11:55H.V.M. D2 (g)O.H.C. '01 D2 (g)29 mrt.C (Tinie) van Vuuren (Scheidsrechter)
    29-03-2020 12:55Groesbeeks Glorie DB1 (d)H.V.M. DB1# (d)29 mrt.T. (Theo) Janssen (Scheidsrechter), R. (Romy) de Haan (Wedstrijdsecretaris)
    29-03-2020 13:00Blauw Wit DS2 (d)H.V.M. DS1 (d)29 mrt.
    01-04-2020 20:30Mixed-Up DMW1 (d)H.V.M. DMW1 (d)1 apr.L.D.C.B. (Lisanne) Dikmans (Scheidsrechter), E.P.C.W (Ellen) Damen (Scheidsrechter), F (Florien) Snoeren (Tijdwaarnemer)
    04-04-2020 17:15H.V.M. E1 (g)Avanti E2 (g)4 apr.G. (Geert) Flipsen (Scheidsrechter)
    04-04-2020 18:15H.V.M. DB1# (d)DOS'80/Olympia'89 DB1 (d)4 apr.J.P.C.M. (Jan) Flipsen (Scheidsrechter)
    04-04-2020 19:20H.V.M. DS1 (d)Heerle DS3 (d)4 apr.M (Mirjam) van Dongen (Scheidsrechter)
    05-04-2020 10:25RED-RAG/Tachos D2 (g)H.V.M. D1 (g)5 apr.L. (Lena) Klerx (Scheidsrechter), M. (Michelle) van den Berg (Scheidsrechter)
    15-04-2020 21:00H.V.M. DMW1 (d)Avanti DMW2 (d)15 apr.S (Steffi) van der Maden (Scheidsrechter), K. (Kayleigh) Loeve (Scheidsrechter)
    23-04-2020 20:30Elshout DMW1 (d)H.V.M. DMW1 (d)23 apr.
    06-05-2020 20:00Avanti DMW1 (d)H.V.M. DMW1 (d)6 mei
    03-06-2020 21:00H.V.M. DMW1 (d)GHV DMW2 (d)3 jun.